Rozwój firm, ich działalność inwestycyjna czy też bieżące utrzymanie działalności operacyjnej mogą być wspieranie przez finansowanie ze źródeł zewnętrznych. Bez względu na cel produktu finansowego kluczowe jest znalezienie odpowiedniej formy finansowania dopasowanej do potrzeb danej firmy. Wybór spośród kredytów inwestycyjnych, konsolidacyjnych czy leasingów powinien być poprzedzony analizą sytuacji finansowej, długości działania na rynku jak również perspektywami rozwoju. Proces doboru odpowiedniego produktu oraz przejścia przez procedurę jego pozyskania jest złożony, jednak nie niemożliwy. Pomocną dłoń wyciąga ekspert kredytowy, który stanowi ważne wsparcie w tym procesie i w wielu przypadkach jego udział skutkuje pozytywną decyzją kredytową.
Kredyt konsolidacyjny jest rozwiązaniem dla Ciebie
Kredyt konsolidacyjny polega na konsolidacji, czyli połączeniu wielu zobowiązań kredytowych (ratalnych lub/i obrotowych) w jeden kredyt z niższą ratą i bardzo często niższymi kosztami obsługi. Jednocześnie wydłużeniu ulega też okres kredytowania. Pozwala on odciążyć przedsiębiorstwo i ustabilizować jego sytuację finansową. Przed dokonaniem konsolidacji sprawdzamy warunki spłaty starych pożyczek – czy są one korzystne i czy opłaty z tym związane nie przewyższą korzyści finansowych z zaciągnięcia zobowiązania łączonego. Kredyt konsolidacyjny może być zabezpieczony hipotecznie, dzięki czemu oprocentowanie kredytu może być znacznie niższe niż w przypadku kredytu bez takiego zabezpieczenia.
Korzyści:
Korzyści:
Leasing jest doskonałym produktem dla Ciebie.
Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą dokonać zakupu środków trwałych bez konieczności zaciągania zobowiązania w postaci kredytu inwestycyjnego. Leasing polega na tym, że firma leasingowa przekazuje samochód do odpłatnego używania przez określony czas w zamian za zapłatę rat leasingowych. Leasingować można większość sprzętów wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej, a (najpopularniejszy jest leasing samochodów). Możesz skorzystać z oferty leasingu operacyjnego jak i finansowego.
Opcja kredytu inwestycyjnego jest najlepsza dla Ciebie.
Kredyt inwestycyjny umożliwia szerokopojęty rozwój firmy. Polega na finansowaniu nakładów prowadzonej działalności gospodarczej, których celem jest stworzenie nowego lub powiększenie istniejącego majątku trwałego firmy, zakup lub budowa nieruchomości czy też refinansowanie kredytów inwestycyjnych w innych bankach.
Korzyści:
Korzyści:
Środki z kredytu ratalnego można przeznaczyć na dowolny cel – zarówno bieżącą działalność firmy jak i inwestycje.
Kredyt w rachunku bieżącym jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.
Kredyt w rachunku bieżącym to limit kredytowy udzielony w koncie firmowym, w formie dozwolonego debetu. Można je wykorzystać w dowolnym czasie i przeznaczyć na dowolny cel (związany z bieżącą działalnością) – przy czym limit kredytowy zwiększa saldo dostępnych środków.
Korzyści:
Zapytaj o pozostałe instrumenty finansowe
Z chęcią wsłucham się w Państwa potrzeby dokonując wstępnej diagnozy przy dobrej kawie. Moim obszarem działania jest województwo kujawsko-pomorskie. Możliwe są również dla mnie spotkania online. Zapraszam do rozmowy i kontaktu, abym mógł poznać marzenia i cele, które będziemy wspólnie realizować.