ekspert

kredytowy

Roland Jankowski

Moje atuty

Opinie klientów

Poznaj opinie naszych klientów

Wioletta

Rewelacyjny doradcą, serdecznie polecam i pozdrawiam Pana Rolanda. Fachowiec jakich mało bardzo uprzejmy i pomocny.

Dominika

Najlepszy ekspert finansowy. Drugi raz korzystałam z usług Pana Ronalda i tym razem się nie zawiodłam. Moja sprawa została potraktowana priorytetowo. Kredyt uzyskany na bardzo dobrych warunkach. W stałym kontakcie. Wszystkim polecam!!!

Agnieszka

Profesjonalizm Pana Rolanda, podejście pro-klient. Cały proces składania wniosku kredytowego dzięki temu przebiegł szybko, sprawnie i wygodnie dla nas.

Dominika

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Ronalda do pomocy przy kredycie hipotecznym. Dzięki profesjonalnej pomocy udzielono nam kredytu na najlepszych warunkach jakie mogliśmy otrzymać. Bardzo zaangażowany w swoją pracę zawsze udzielał nam wyczerpująco odpowiedzi na nasze wątpliwości. O każdej porze dnia oddzwaniał i informował o postępach w udzieleniu kredytu. Do ostatniej minuty był zainteresowany naszą sprawą (nawet po udzieleniu kredytu). Dzięki jego pomocy możemy zacząć budowę :) Bardzo polecam Pana Ronalda za jego sumienność, profesjonalizm i szybkość efektywnego działania.

Anna

Bardzo rzeczowy, fachowy i pomocny specjalista. Spotkanie z panem Rolandem oszczędziło mi bardzo dużo czasu a przede wszystkim pomogło podjąć decyzję o finansowaniu zakupu domu.

Jarek

Osoba, której zależy na tym aby wszystko dopiąć na ostatni guzik w zakładanym terminie. Jeśli pojawiały się jakieś trudności gotów przyjechać do klienta i pomóc rozwiązać problem o każdej porze. Gorąco polecam wszystkim którzy muszą wziąć kredyt.

Justyna

"Właściwy człowiek na właściwym miejscu.." :-) a przede wszystkim obeznany w swej specjalizacji. Fachowy doradca i dyspozycyjny zawsze pod dobro klienta. Pan Roland dokonał wszelkich możliwych starań byśmy otrzymali kredyt, który będzie odpowiedni do naszych możliwości finansowych. To człowiek godny polecenia dla wszystkich, którzy chcą starać się o kredyt. Najlepsze rekomendacje z mojej strony dla Pana Rolanda:) Pozdrawiam serdecznie i życzę Panu wszystkiego dobrego w dalszej pracy zawodowej.

Witold

Witam. Super doradztwo personalna obsługa i dobranie odpowiedniego rozwiązania do danej potrzeby interesanta. Dzięki Panu Rolandowi i Jego doświadczeniu wiedzy praktyce udało się otrzymać kredyt. Z pewnością będę rekomendował Pana Rolanda wszystkim osobom, które borykają się z problemami finansowymi. Panie Rolandzie życzę Panu dalszych sukcesów w pracy i awansów. Pozdrawiam serdecznie.

Porozmawiajmy

Z chęcią wsłucham się w Państwa potrzeby dokonując wstępnej diagnozy przy dobrej kawie. Moim obszarem działania jest województwo kujawsko-pomorskie. Możliwe są również dla mnie spotkania online. Zapraszam do rozmowy i kontaktu, abym mógł poznać marzenia i cele, które będziemy wspólnie realizować.

Wysyłając zapytanie, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych dla celów rozpatrzenia wiadomości i odpowiedzi na nią. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y w szczególności, iż: administratorem danych osobowych jest Roland Jankowski przetwarzanie danych następować będzie na zasadach szczegółowo opisanych Polityce Prywatności; mam w szczególności prawo: dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody (bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem) i wniesienia skargi do organu nadzorczego; podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości