O mnie

Nazywam się
Roland Jankowski

Od 2015 roku pomagam moim klientom w realizacji ich marzeń związanych z zakupem nieruchomości lub budową domu. Wspieram ich poprzez zbadanie zdolności kredytowej, przeprowadzanie przez cały proces kredytowy i analizę kluczowych elementów w umowach bankowych. Specjalizuję się również w kredytach dla firm i osób indywidualnych, czyli kredyty inwestycyjne, konsolidacyjne i na bieżącą działalność to część mojej pracy.

Każdy kto korzysta z moich usług jest na bieżąco i szczegółowo informowany o przebiegu poszczególnych etapów kredytowych. Dzięki temu ograniczane są ewentualne zagrożenia, niepotrzebne nieporozumienia i wątpliwości. Zarówno proces udzielenia kredytu, jak i kontakt ze mną po jego udzieleniu są bezpłatne.

roland_subsite
aboutme1

Jestem ekspertem finansowym mFinanse – rozwijającej się sieci ekspertów finansowych, których celem jest wspieranie ważnych decyzji finansowych klientów.

Moje doświadczenie, zaangażowanie, wiedzę i profesjonalizm potwierdza ponad pół tysiąca zadowolonych klientów, co przekłada się na dziesiątki milionów udzielonych produktów kredytowych. Jestem też członkiem grup networkingowych w Bydgoszczy i Toruniu:

a także Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe”. Wspieram w ramach tych działań lokalnych przedsiębiorców oraz osoby indywidualne doradzając, służąc pomocą i budując z nimi długotrwałe relacje biznesowe.

 

 

Jaka jest moja rola?

Jestem ekspertem kredytowym i moja praca polega na wsparciu Klientów w realizacji ich celów życiowych i biznesowych, jak również marzeń. Zbieram niezbędne dane, analizuję potrzeby moich Klientów, ich możliwości finansowe oraz sytuację na rynku kredytów. Na tej podstawie przedstawiam możliwości uzyskania finansowania zewnętrznego – zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Przed podjęciem decyzji przedstawiam różne alternatywy, porównuję możliwości i warunki poszczególnych kredytów, wyjaśniam różnice, akcentuję na co zwrócić szczególe uwagę. Wszystko po to, aby osiągnąć możliwie najbardziej optymalne rozwiązanie dla Klienta.

aboutme2

Porozmawiajmy

Z chęcią wsłucham się w Państwa potrzeby dokonując wstępnej diagnozy przy dobrej kawie. Moim obszarem działania jest województwo kujawsko-pomorskie. Możliwe są również dla mnie spotkania online. Zapraszam do rozmowy i kontaktu, abym mógł poznać marzenia i cele, które będziemy wspólnie realizować.

Wysyłając zapytanie, wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych dla celów rozpatrzenia wiadomości i odpowiedzi na nią. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y w szczególności, iż: administratorem danych osobowych jest Roland Jankowski przetwarzanie danych następować będzie na zasadach szczegółowo opisanych Polityce Prywatności; mam w szczególności prawo: dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody (bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem) i wniesienia skargi do organu nadzorczego; podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości